Seriale

„Star Wars: Andor”: nowe zdjęcie z serialu oraz wypowiedź Diego Luny o głównym bohaterze

Na łamach magazynu Total Film pojawił się krótki wywiad z odtwórcą tytułowej roli w Star Wars: Andor. Zaprezentowano również nieukazywane wcześniej ujęcie z serialu.

Andor opisywany jest jako szpiegowski thriller rozgrywający się w czasach, gdy Imperium mocno zaciska swoją pięść na galaktyce, a jej mieszkańcy nie mają już nadziei na zmianę. Diego Luna pokrótce przybliżył, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji.

Na początek aktor wyjaśnił, że seria zasadniczo będzie unaocznieniem tego, jak on sam wyobrażał sobie przeszłość Cassiana podczas nagrań do Łotra 1.

„Tak naprawdę sam sobie odpowiedziałem na wiele pytań, na które odpowiedzi udziela serial, a ma to przede wszystkim związek z moją rolą w Rogue One. Teraz miałem okazję zgłębić pewne wątki z [showrunnerem] Tonym Gilroyem, który jest wspaniałym scenarzystą.”

W dalszej części rozmowy Diego podkreślił, że serialowy Cassian będzie na tyle różnił się od rebelianta z Łotra 1, że widzom ciężko będzie uwierzyć, by ta sama osoba mogła w przyszłości dać Sojuszowi Rebeliantów pierwsze poważne zwycięstwo w walce z Imperium.

„To historia o zranionym człowieku. Znajdujemy go w momencie życia, w którym nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest zdolny do przemiany, uczestniczenia w większych zmianach lub poświęcenia się dla sprawy. Mimo wszystko nadal jest człowiekiem, który walczy od szóstego roku życia. Jest bardzo ciekawą, mroczną, zranioną postacią. Nie uwierzysz, że kiedykolwiek byłby zdolny do zrobienia tego, czego dokonał w Łotrze 1.”

Andor zadebiutuje na Disney+ 31 sierpnia. Tutaj możecie przeczytać oficjalny opis serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.