Seriale

Cameron Monaghan o potencjalnym pojawieniu się Cala Kestisa w produkcji aktorskiej Star Wars

Tegoroczne Star Wars Celebration przyniosło ze sobą długo wyczekiwaną zapowiedź sequela Jedi: Fallen Order zatytułowanego Jedi: Survivor. Kontynuację przygód Cala Kestisa podobno mamy otrzymać już na początku 2023 roku, lecz coraz większym zainteresowaniem fanów oraz mediów cieszy się pomysł umieszczenia rudowłosego Jedi w którejś z nadchodzących produkcji aktorskich. Do kwestii tej odniósł się ostatnio odtwórca Cala, Cameron Monaghan.

Aktor, który użyczył protagoniście zarówno swojego głosu, jak i aparycji, udzielił niedawno wywiadu portalowi Screen Rant, omawiając swoją rolę w debiutującym parę dni temu filmie Paradise Highway. Podczas rozmowy nie mogło nie paść pytanie o Gwiezdne wojny, a konkretnie o to, czy zdaniem Monaghana fani i widzowie byliby zainteresowani pojawieniem się jego bohatera w przyszłych produkcjach aktorskich.

Choć odpowiedź Camerona była bardzo wymijająca (co zresztą było do przewidzenia), to i tak można z niej sporo wyczytać:

„Cóż, oczywiście, że jest zainteresowanie. To wszystko, co mogę powiedzieć. [Śmiech]”

Na pierwszy rzut oka z wypowiedzi artysty nic nie wynika, jednak jej druga część może sugerować, że w kwestii tej dzieje się coś, o czym jeszcze nie wiemy. Gdyby aktualnie nie istniały żadne plany na umieszczenie Cala Kestisa w którymś z powstających seriali aktorskich bądź filmów, odpowiedź Camerona najprawdopodobniej nie wskazywałaby, że nie może on podejmować tego tematu.

Oczywiście równie dobrze możemy zbyt mocno wczytywać się w słowa aktora i dopatrywać się w nich drugiego dna, które nie istnieje. Tym niemniej od pewnego czasu w Internecie krążą plotki o tym, iż młody Jedi przewinie się w animacji Tales of the Jedi (również zapowiedzianej podczas Celebration), zaś w czerwcu z wiarygodnych źródeł dotarły do nas doniesienia, iż planowane jest zaangażowanie Camerona Monaghana do roli w bliżej nieokreślonej produkcji live-action. Jeśli rzeczywiście takie plany istnieją, z pewnością w końcu o nich usłyszymy.

Tymczasem jednego możemy być pewni – w przyszłym roku spotkamy się z Calem w ramach Jedi: Survivor, poznając dzięki grze dalsze losy rycerza Jedi, muszącego przetrwać w galaktyce rządzonej przez złowrogie Imperium.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.