Filmy

„Obi-Wan Kenobi: Powrót rycerza Jedi” – zapowiedź dokumentu na temat kulisów serialu o brodatym Jedi

Disney+ i Lucasfilm ogłosiły wczoraj premierę nowego dokumentu o kulisach powstania serii Obi-Wan Kenobi, który ma zadebiutować na platformie streamingowej podczas Disney Plus Day, odbywającego się już 8 września. Film zatytułowany jest Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi (ang. Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return).

Oto oficjalna informacja prasowa dotycząca produkcji dokumentalnej, jaką otrzymaliśmy od polskiego oddziału Disneya:

„Z nigdy wcześniej niewidzianymi, zakulisowymi materiałami, barwnymi osobistymi historiami i wyjątkowymi momentami, „Obi-Wan Kenobi: Powrót rycerza Jedi” ukazuje powstawanie oryginalnej limitowanej serii Lucasfilm dla Disney+ „Obi-Wan Kenobi” – epickiej historii, która rozpoczyna się 10 lat po dramatycznych wydarzeniach z „Gwiezdnych wojen: Zemsty Sithów”. Ten wyjątkowy dokument od Lucasfilm i Supper Club przedstawia kulisy powrotu Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera na ekran, a także Ewana McGregora i Haydena Christensena do ich klasycznych ról. Reżyserka Deborah Chow, obsada i cała ekipa filmowa wspominają drogę, którą przebyli, by opowiedzieć nową historię z ikonicznymi bohaterami z „Gwiezdnych wojen” – wśród nich Obi-Wan Kenobi, Darth Vader i Księżniczka Leia – a także, by wprowadzić do tego świata nowych bohaterów i złoczyńców. „Obi-Wan Kenobi: Powrót rycerza Jedi” ukazuje to, co sprawia, że „Gwiezdne wojny” są tak wyjątkowe – szacunek i pasję do pokoleniowego dziedzictwa i ukochanych postaci.”

Poniżej obejrzycie również zwiastun filmu:

Nie zabrakło także klimatycznego plakatu Powrotu rycerza Jedi:

Wszystkie odcinki serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi są już dostępne na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.