Seriale

2. sezon „Star Wars: Parszywej zgrai” znów opóźniony?

Wygląda na to, że fani Oddziału 99 ponownie zostaną wystawieni na próbę czasu, bowiem pojawiły się wskazówki, że oczekiwanie na premierę 2. sezonu Star Wars: The Bad Batch może się nieco przeciągnąć.

Pierwotnie kontynuację Parszywej zgrai mieliśmy zobaczyć wiosną tego roku, lecz później jej premiera została przesunięta na przełom lata i jesieni – konkretnie na 28 września. Okazuje się jednak, że plany mogły ponownie ulec zmianie i animacji nie zobaczymy nawet za miesiąc.

Disney+ opublikował listę tytułów, jakie mają pojawić się na platformie we wrześniu. Jak zapewne już się domyślacie, Parszywa zgraja nie została na niej ujęta. Co prawda nie znamy przyczyn ewentualnego opóźnienia serii, lecz możemy ostrożnie zgadywać: najbardziej logicznym wyjaśnieniem wydaje się ogłoszone niedawno przesunięcie premiery Andora, który na nasze ekrany zawita dopiero 21 września, a nie 31 sierpnia, jak pierwotnie planowano. Przełożenie gwiezdnowojennej produkcji live-action mogło spowodować efekt domina, przyczyniając się do odroczenia debiutu The Bad Batch – być może niemal jednoczesne wypuszczenie dwóch seriali Star Wars nie byłoby korzystne z punktu widzenia oglądalności, gdyż któryś z tytułów z pewnością zabierałby widownię drugiemu (najpewniej w uprzywilejowanej pozycji znalazłby się Andor).

Istnieje również prawdopodobieństwo, że Disney zwyczajnie zapomniał umieścić Parszywą zgraję na liście wrześniowych premier i koniec końców okaże się, że serial animowany ukaże się planowo. Choć trzeba zaznaczyć, że jest to opcja raczej mało prawdopodobna.

Jeśli opóźnienie okaże się prawdą, pozostaje pytanie, kiedy ostatecznie Hunter, Omega i reszta drużyny powrócą na ekrany? Tego zapewne dowiemy się podczas Disney Plus Day, które odbędzie się 8 września.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.