Gry

Daty wydania książek o Calu Kestisie sugerują termin premiery gry „Jedi: Survivor”

Kilka dni temu pojawiły się informacje o planowanych premierach dwóch książek spod znaku Star Wars Jedi. Przypomnijmy, że pierwsza z nich pod tytułem Battle Scars ukaże się 7 marca i będzie powieścią dla dorosłych, natomiast druga będzie artbookiem i jej premiera odbędzie się 2 maja.

Okazuje się, że podane wyżej terminy mogą mieć również istotne znaczenie w kontekście daty wydania zbliżającej się gry wideo Jedi: Survivor. Jak zauważył portal Bespin Bulletin w jednym ze swoich najnowszych artykułów, wiele wskazuje na to, iż będzie to marzec przyszłego roku. Jak dotąd książki z cyklu The Art of… ukazywały się niedługo po premierze tytułu, którego dotyczyły. Co prawda nieco inaczej było w przypadku artbooka związanego z Jedi: Fallen Order, jednakże taką teorię potwierdza również wiarygodny informator branży gier wideo, Jeff Grubb. Według jego informacji Electronic Arts oraz Respawn Entertainment cały czas celują właśnie w taki termin.

Podobnie wyglądało to w przypadku danych z PlayStation Store, o czym pisaliśmy szerzej na naszych łamach pod koniec lipca – Jedi: Survivor pojawiło się w sklepie należącym do japońskiego giganta, tym samym pozwalając użytkownikom PS5 na dodanie gry do swojej listy życzeń. Przez pewien czas na karcie gry widniała jej przybliżona data premiery, również wskazująca na marzec 2023 roku.

Póki co należy tę informację traktować jako plotkę, jednak mającą duże prawdopodobieństwo potwierdzenia. Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na konsolach Xbox Series X/SPlayStation 5 oraz na komputerach PC. Wydarzenia będą rozgrywały się około 5 lat po finale Upadłego zakonu, a w roli protagonisty powróci Cal Kestis.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.