Seriale

Cassian poznaje Luthena Raela w nowym klipie ze „Star Wars: Andor”

Oficjalny kanał Star Wars opublikował dziś nowy klip z nadchodzącego serialu o przygodach Cassiana Andora, mającego zadebiutować w przyszłym miesiącu.

Trwający nieco ponad minutę klip przedstawia jedno z pierwszych (jeśli nie pierwsze) spotkań głównego bohatera z Luthenem Raelem, w którego wciela się aktor Stellan Skarsgård.

Wygląda na to, że Luthen wynajął Cassiana, by ukradł coś, co było w posiadaniu Imperium, po czym obaj bohaterowie spotykają się, aby sfinalizować przekazanie rzeczonego przedmiotu. Cassian pragnie szybko przejść do sedna sprawy, lecz Luthen drąży temat, chcąc dowiedzieć się, jak Andorowi udało się wykonać zadanie, oferując kolejny tysiąc kredytów, jeśli mu o tym opowie. Cassian z wahaniem wyjaśnia, wykazując się przy tym ogromną niechęcią względem Imperium.

Całe wideo obejrzycie poniżej:

Niektóre odpowiedzi protagonisty słyszeliśmy już we wcześniejszych zwiastunach serialu, ponieważ w trakcie rozmowy wypowiada znaną kwestię: „Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do środka i zachowywać się tak, jakbyś należał [do Imperium].” Cała konwersacja jest niezwykle wciągająca i aż chce się wysłuchać jej w całości.

Będziemy jednak musieli jeszcze trochę na to zaczekać, bowiem trzyodcinkowa premiera Star Wars: Andor zaplanowana jest na 21 września – wyłącznie na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.