Seriale

„Star Wars: Ahsoka”: Natasha Liu Bordizzo o roli Sabine Wren i hołdowaniu animowanym pierwowzorom

W listopadzie 2021 roku dotarły do nas pierwsze doniesienia o tym, że Natasha Liu Bordizzo (znana z The Society) dołączy do obsady serialu Ahsoka w roli Sabine Wren. Lucasfilm dosyć długo kazał fanom czekać na potwierdzenie tej informacji, lecz ostatecznie doczekaliśmy się go podczas majowego Star Wars Celebration. W trakcie trwania imprezy aktorka pojawiła się na scenie i została oficjalnie przedstawiona jako serialowa odpowiedniczka uwielbianej postaci z serii animowanej Star Wars: Rebels.

Na portalu The Hollywood Reporter ukazał się obszerny wywiad z Liu Bordizzo. Chociaż jego głównym celem jest promocja nowej produkcji Netfliksa pod tytułem Dzienna zmiana, to jest on również całkiem interesujący z punktu widzenia fanów Gwiezdnych wojen. W jego dalszej części możemy poznać odczucia aktorki dotyczące jej udziału w powstającej aktualnie produkcji dla Disney+. Dowiedzieliśmy się co nieco o tajemniczych castingach do produkcji, gdzie Natasha przez dłuższy czas nie miała pojęcia, czego dotyczą. Padło również pytanie o to, czy twórcy sugerowali jej zapoznanie się z Rebeliantami.

„Myślę, że to było coś pomiędzy. Powiedzieli mi: »Oczywiście byłoby świetnie, gdybyś to obejrzała«, jednak seriale live-action są zawsze czymś całkiem nowym i świeżym, co musi znaleźć własną ścieżkę i nie próbować powielać czegoś, co już zostało stworzone, przy jednoczesnym uszanowaniu i wykorzystaniu pewnych elementów. (…)”

Zapytana w dalszej kolejności o cechy Sabine Wren, które najmocniej do niej przemawiają, Liu Bordizzo zwróciła uwagę na jej odwagę i hart ducha w obliczu wszystkich wyzwań i cierpień, jakie ją spotykają. Kolejne pytanie dotyczyło z kolei tego, jak po kilku miesiącach podoba jej się praca z Rosario Dawson (tytułowa rola) i resztą ekipy. Jej odpowiedź była bardzo emocjonalna.

„To z wielu powodów najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam. Szczerze mówiąc, nie mogłabym być szczęśliwsza. To jest tak satysfakcjonujące na wielu poziomach i staje się jeszcze lepsze, gdy idziemy z tym dalej. Jestem bardzo podekscytowana tym, co tworzymy.”

Wiele wskazuje na to, że Sabine Wren będzie odgrywać bardzo istotną rolę w serialu Ahsoka. Z dotychczasowych przecieków wynika, że ponownie spotkamy wszystkich żywych członków załogi Ducha. Zdjęcia do produkcji trwają od maja tego roku i wiele wskazuje na to, że do ich zakończenia pozostało niewiele czasu. Dokładny termin premiery na platformie Disney+ nie jest jeszcze znany, lecz niemal na pewno będzie to 2023 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.