Seriale

Spot telewizyjny „Andora” ujawnia nowe dialogi Luthena Raela

W ostatnich dniach w sieci zadebiutował nowy spot telewizyjny Star Wars: Andor, który stanowi mieszankę znanych, jak i nieukazywanych wcześniej ujęć oraz dialogów z serialu. Możemy dzięki niemu posłuchać nieznanych wcześniej wypowiedzi Luthena Raela, w którego wciela się aktor Stellan Skarsgård.

Wartą uwagi jest scena, gdzie Rael (prawdopodobnie w rozmowie z Sawem Gerrerą) odpowiada „Wszystko!”. Coraz częściej pojawiają się spekulacje, że postać Skarsgårda będzie cechować się jeszcze większą niż Gerrera determinacją do walki z Imperium. To stawia urywki jego wypowiedzi w nowym świetle, pozwalając lepiej zrozumieć motywację stojącą za Luthenem, gdy próbuje on zrekrutować Cassiana.

Omawiany spot pojawił się m.in. na oficjalnym twitterowym koncie Andora. Możecie go obejrzeć poniżej:

Od premiery Andora dzielą nas mniej niż trzy tygodnie. 21 września na Disney+ zadebiutują aż trzy epizody serialu, przedstawiające jeden z czterech story arców 1. sezonu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.