Seriale

„Star Wars: Andor” – kiedy rozgrywa się serial? Teaser przedstawia oś czasu

Premiera Andora jest już za pasem, w związku z czym Lucasfilm i Disney starają się zachęcić do seansu nadchodzącego serialu zarówno zagorzałych fanów, jak i osoby mniej zaznajomione z odległą galaktyką. Można powiedzieć, że to właśnie dla tych drugich skierowany jest najnowszy teaser, przedstawiający umiejscowienie wydarzeń z produkcji w chronologii świata Gwiezdnych wojen.

Jak ujawnia zaprezentowany materiał, którego narratorem jest odtwórca tytułowej roli, Diego Luna, fabuła Andora umiejscowiona została przed Nową nadzieją i Łotrem 1, stanowiąc swoisty prequel ostatniego z wymienionych filmów.

1. sezon serialu rozpocznie się na 5 lat przed Rogue One i na przestrzeni 12 odcinków przedstawi pełny rok z życia Cassiana. Z kolei sezon 2. (i ostatni) ukaże pozostałe 4 lata z życia protagonisty, prowadzące bezpośrednio do bitwy o Scarif, które przybliżone zostaną przez 3-odcinkowe segmenty – podobnie jak wcześniej cały 1. sezon, każdy segment reprezentować będzie 12 miesięcy. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule, gdzie kwestię tę opisuje showrunner, Tony Gilroy.

Wideo obejrzycie poniżej:

3-odcinkowa premiera Andora nastąpi już 21 września. Tytuł emitowany będzie ekskluzywnie na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.