Gry

Scenarzysta powstającej gry Star Wars poprosił Giancarlo Esposito o wcielenie się w Moffa Gideona

W ostatnich dniach miała miejsce impreza Fan Expo Canada 2022, podczas której w serii pytań i odpowiedzi (Q&A) wystąpił Giancarlo Esposito, odgrywający postać Moffa Gideona w serii The Mandalorian. Jak ujawnił aktor, jakiś czas temu został poproszony o odtworzenie roli imperialnego dowódcy w jednej z nadchodzących gier wideo.

Mowa o produkcji powstającej pod skrzydłami studia Massive Entertainment, będącego własnością Ubisoftu. Ze słów Esposito wynika, że scenarzysta gry, Navid Khavari, odezwał się do niego, proponując mu wcielenie się w Moffa Gideona w ramach tworzonej przez siebie historii. Giancarlo i Navid mieli już okazję współpracować podczas procesu produkcyjnego Far Cry 6 (także tytułu Ubisoftu), zatem wygląda na to, że pod względem zawodowym obaj panowie przypadli sobie do gustu. Należy zaznaczyć, co podkreślił również sam zainteresowany, że póki co nie było to oficjalne zaproszenie do współpracy, a prywatna prośba, więc Esposito nie jest jeszcze potwierdzony jako członek obsady.

Informacja ta jest ciekawa również z innego powodu, bowiem za jej sprawą możemy zacząć zgadywać, w jakim okresie osadzona zostanie fabuła gry wideo od Massive. Do tej pory większość szczegółów tytułu owiana była tajemnicą, jednak chęć umieszczenia w nim Moffa Gideona stanowi wskazówkę, że najprawdopodobniej będzie on rozgrywał się w czasach Oryginalnej trylogii lub tuż po wydarzeniach z Powrotu Jedi, czyli mniej więcej w tym samym czasie, co The Mandalorian i jego spin-offy.

Póki co o powstającym tytule wiemy tylko tyle, że będzie to gra akcji z otwartym światem, co nie powinno stanowić szczególnego zaskoczenia dla osób zaznajomionych z portfolio Ubisoftu. Oczywiście teraz mamy także pewien ogląd na to, w jakim punkcie na osi czasu uniwersum Star Wars zostanie umiejscowiona fabuła.

Poniżej obejrzycie fragment omawianego wywiadu z Giancarlo Esposito.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.