Seriale

Zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian” z D23 Expo!

Szaleństwu nie ma końca! Dopiero co zdążyliśmy poinformować Was o zwiastunach nadchodzącego Andora i Tales of the Jedi, a w międzyczasie podczas panelu Lucasfilm na D23 Expo zaprezentowano także trailer wyczekiwanego 3. sezonu The Mandalorian.

Trwające niecałe dwie minuty wideo przedstawia nam z początku kilka scen z poprzednich sezonów przygód Dina Djarina i Grogu, po czym przechodzi do właściwej treści, ukazując parę naprawdę spektakularnych widoków. Już gołym okiem widać, że 3. sezon zaprezentuje znacznie większą skalę wydarzeń niż oba poprzednie razem wzięte – zobaczymy więcej Mandalorian, powrócą Bo-Katan Kryze (tym razem prawdopodobnie już nie jako sojuszniczka Dina), a także Greef Karga czy Peli Motto. Nie zabraknie również widowiskowych scen walki oraz potyczek w przestrzeni kosmicznej.

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, premiera serialu zaplanowana jest na 2023 rok, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnej daty. Spekuluje się natomiast, iż będzie to pierwszy kwartał przyszłego roku.

Cały omawiany materiał wideo obejrzycie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.