Seriale

„Tales of the Jedi” – mamy pierwszy zwiastun nadchodzącej animacji!

D23 Expo wręcz obfituje w gwiezdnowojenne zapowiedzi! Po nowym zwiastunie Andora, który pojawił się w sieci dosłowne kilka chwil temu, podczas imprezy zaprezentowano również trailer animacji Tales of the Jedi, zapowiedzianej oficjalnie jeszcze podczas majowego Star Wars Celebration. Wówczas nie doczekaliśmy się publikacji żadnych materiałów wideo (poza tym, co wyciekło do Internetu), jednak dziś się to zmieniło.

Zwiastun prezentuje nam ogólną stylistykę serii, pod względem graficznym bardzo przypominającą estetykę Wojen klonów, jednak z nieco lepiej odwzorowanymi modelami postaci. Możemy zobaczyć urywki scen z młodym Hrabią Dooku i Qui-Gon Jinnem, będącym wówczas jego padawanem, Anakina Skywalkera szkolącego Ahsokę Tano, Obi-Wana i Mace’a Windu, a także wczesną młodość Ahsoki, gdy została odkryta przez Jedi. Jak zapowiadają twórcy, czeka nas tam sporo niespodzianek.

Opowieści Jedi będą serią sześciu krótkometrażowych animacji, które zadebiutują na Disney+ jednocześnie już 26 października. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! Całą omawianą zapowiedź obejrzycie poniżej:

Przy okazji potwierdziły się nasze ostatnie doniesienia dotyczące przesunięcia daty premiery 2. sezonu Parszywej zgrai. Jak potwierdzono, serial ukaże się dopiero 4 stycznia przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.