Seriale

Pierwsze recenzje „Andora” niezwykle pozytywne i obiecujące

Już za cztery dni na platformie Disney+ zadebiutują pierwsze trzy odcinki najnowszej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojenStar Wars: Andor. Do sieci trafiły pierwsze opinie dziennikarzy, którzy mieli okazję zapoznać się z serialem wcześniej, i gołym okiem widać, że są one bardzo entuzjastyczne.

Dominują opinie, że otrzymujemy coś kompletnie nowego i innego niż dotąd. Padają nawet stwierdzenia, że jest to produkcja, mająca z powrotem sprowadzić do franczyzy dawnych fanów, którzy wcześniej się od niej odwrócili. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych wypowiedzi.

Maggie Lovitt: Andor nie przypomina żadnej dotychczasowej historii ze świata Star Wars. Diego Luna trafia do centrum oszałamiającego i niebezpiecznego świata pogrążonego w chaosie. To dojrzała i najinteligentniejsza historia, z jaką mieliśmy do tej pory do czynienia.”

Star Wars Explained: „Właśnie obejrzałem pierwsze odcinki Andora i były wręcz wspaniałe. Zdecydowanie wolniejsza, lecz też niesamowicie wciągająca historia. W przypadku Gwiezdnych wojen jest to coś zupełnie nowego, ale działa dobrze. Szczególnie wyróżnia się trzeci odcinek. Nie mogę się doczekać, by więcej o tym opowiedzieć.”

Erik Davis: „Obejrzałem pierwsze cztery epizody Andora i muszę powiedzieć, że uwielbiam jego przyziemne podejście do historii. Nie ma tutaj tyle humoru, co w innych serialach. Mamy do czynienia raczej z dramatem kryminalnym, aniżeli ze operą kosmiczną. Powstawanie rebelii jest doskonale pokazane.”

Jeff D. Lowe „O rany, Andor jest po prostu niesamowity. Dostaliśmy thriller szpiegowski z mnóstwem głębi oraz ciekawą intrygą, która pasuje do Gwiezdnych wojen, a jednocześnie nie przypomina niczego, co wcześniej widzieliśmy. Jest to telewizyjny dramat najwyższej jakości pod względem tonu i narracji.”

Dan Murrell: „Mogę bez zastanowienia stwierdzić, że jest to najbardziej kinowy z dotychczasowych gwiezdnowojennych seriali. Pierwsze trzy odcinki powinny być pokazywane jako 90-minutowy film.”

Stephen Libbey: „Jeżeli Łotr 1 podobał wam się z powodu tego, jak bardzo nietypowym był filmem z cyklu Gwiezdnych wojen, prawdopodobnie z tego samego powodu polubicie też Andora. Diego Luna jest świetny i po pierwszych czterech epizodach nie mogę się doczekać, by móc sprawdzić, co będzie się działo dalej.”

Halfish: „Jestem po 4 odcinkach Andora i muszę przyznać, że serial jest giga udany! Świetny szpiegowski klimat i historia pokazana z oczu „zwykłego” człowieka.”

Już wkrótce każdy z nas będzie mógł wyrobić sobie własną opinię, jednak fakt, że praktycznie nie da się znaleźć negatywnego komentarza o tej produkcji sprawia, że będą to bardzo długie cztery dni oczekiwania. Premiera Andora na Disney+ już 21 września.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.