Seriale

Charlie Barnett i Manny Jacinto dołączają do obsady „Star Wars: The Acolyte”

W ostatnim czasie w sieci ukazuje się coraz więcej informacji na temat serii The Acolyte, powstającej pod okiem Leslye Headland. Kilka miesięcy temu przecieki zdradziły nam ogólny zarys fabuły serialu, a także opis pojawiającego się tam Sitha, z kolei teraz poznaliśmy dwa nowe castingi.

Jak podają serwisy Deadline i The Hollywood Reporter, do ról w ramach The Acolyte zaangażowani zostali Manny Jacinto oraz Charlie Barnett. Jeśli chodzi o dorobek zawodowy obu aktorów, Jacinto wystąpił między innymi w tegorocznym hicie – Top Gun: Maverick – jako Billy “Fritz” Avalone, z kolei Charlie’ego Barnetta najlepiej możecie znać z serii Russian Doll, której jedną ze scenarzystek była obecna showrunnerka Akolity, czyli wspomniana już wcześniej Leslye Headland.

Póki co nie znamy żadnych szczegółów na temat postaci odgrywanych przez artystów, natomiast wiemy, że obaj wystąpią w rolach wspierających, dołączając do ogłoszonych wcześniej Amandli Stenberg (rola główna), Jodie Turner-Smith i Lee Jung-Jae.

Star Wars: The Acolyte nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, jednak spekuluje się, że serial zadebiutuje na Disney+ pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.