Seriale

„The Acolyte”: pierwsze zdjęcia z produkcji

Od ponad miesiąca trwają zdjęcia do kolejnego serialu ze świata Gwiezdnych wojen The Acolyte. Jakiś czas temu poznaliśmy oficjalną obsadę produkcji, której reżyserką jest Leslye Headland. Z kolei kilka dni temu za pośrednictwem portalu The Daily Mail otrzymaliśmy pierwszą porcję zdjęć z trwającej produkcji.

Pierwsze dwa z nich przedstawiają postać graną przez gwiazdę Squid Game – Lee Jung-Jae. Zdobywca nagrody Emmy odgrywa podobno główną rolę męską – byłego mistrza bohaterki serialu (w tej roli Amandla Stenberg) z czasów, gdy była Jedi.

Kolejne zdjęcie pokazuje prawdopodobnie Dafne Keen, choć w tym przypadku nie mamy jeszcze co do tego stuprocentowej pewności.

Mamy możliwość zobaczyć również Deana-Charlesa Chapmana, wcielającego się w rolę Padawana Jedi. Uwagę zwraca charakterystyczny warkoczyk.

Na pozostałych fotografiach widzimy kilka gatunków obcych, na czele z Wookieem, który kręcił scenę przed statkiem kosmicznym wspólnie ze wspomnianym wyżej Chapmanem.

Mamy też aktorkę najprawdopodobniej w roli nieznanej przedstawicielki Zabraków, której towarzyszą dwie inne kobiety, będące w posiadaniu broni identycznej do tej używanej przez wspomnianą wcześniej Dafne Keen.

Na ostatnim zdjęciu widzimy coś w rodzaju „pokrytego trawą speedera”.

Jeżeli chodzi o fabułę, na ten moment wiemy bardzo niewiele. Wiele wskazuje na to, że będzie to coś na kształt thrillera kryminalnego, który będzie się koncentrował na Sithach. Akcja ma być osadzona około 100 lat przed wydarzeniami z Mrocznego widma w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki. Zdjęcia do produkcji powinny planowo zakończyć się w maju przyszłego roku, a premiery na platformie Disney+ możemy spodziewać się na początku 2024 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.