Seriale

„The Bad Batch” sezon 2. – oficjalna strona zaspoilerowała cameo postaci z „The Clone Wars”

W ubiegłym tygodniu miała miejsce premiera pierwszych odcinków 2. sezonu Star Wars: The Bad Batch. Choć w momencie pisania tego artykułu jesteśmy jeszcze przed debiutem epizodu 3., już teraz wiemy, że postać znana z serii Wojny klonów będzie miała swoje cameo w ramach przygód Parszywej zgrai.

W bazie wiedzy na oficjalnej stronie Star Wars zamieszczone zostały zaktualizowane informacje dotyczące Kapitana Rexa, zaś pośród nich znalazło się nieukazywane dotąd ujęcie z 2. sezonu The Bad Batch. O ile obecność byłego dowódcy 501. Legionu nie powinna nikogo dziwić (pojawił się już w poprzednim sezonie animacji i wiele wskazywało na to, że spotkamy go ponownie), o tyle zaskakujący jest widok innej postaci, która znajduje się na jednym kadrze wraz z klonami z Oddziału 99 – mowa o senator Riyo Chuchi.

Pantorańska polityk przewinęła się w kilku różnych story arcach The Clone Wars (mogliśmy spotkać ją m.in. w odcinkach opowiadających o schwytaniu Bestii Zillo oraz podczas procesu Ahsoki Tano). Kadr z Parszywej zgrai przedstawia moment, gdy Chuchi spotyka się z Oddziałem 99 i Rexem – co ciekawe, w tej chwili został on już usunięty z oficjalnych źródeł, jednak niektórym serwisom internetowym udało się go zachować. Zdjęcie zobaczycie poniżej:

Pozostaje pytanie, jakie okoliczności spowodują, że Parszywa zgraja zdecyduje się na spotkanie z senator Chuchi. Biorąc pod uwagę obecność kapitana Rexa oraz wiedząc, że ma on powiązania zarówno z Oddziałem 99, jak i z senatorką, najbardziej sensowne wydaje się założenie, że Chuchi potrzebuje pomocy Rexa.

Możemy być niemal pewni, że Chuchi nie podziela złowrogich ideałów Imperium, niewykluczone zatem, że w jakiś sposób będzie walczyła z imperialną kontrolą nad jej rodzinnym księżycem, Pantorą, i być może właśnie dlatego wezwie na pomoc Rexa i jego znajomych.

Póki co nie wiadomo, w którym konkretnie odcinku (lub odcinkach) Star Wars: The Bad Batch Riyo Chuchi zostanie zaprezentowana.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.