Seriale

„The Mandalorian” powiązany z „Ostatnim Jedi”? Wyciekł design przeciwników

Już za niecałe dwa miesiące na ekranach naszych telewizorów znów zagoszczą Din Djarin oraz jego zielony towarzysz niewielkich rozmiarów. Twórcy 3. sezonu The Mandalorian z całą pewnością szykują dla nas wiele niespodzianek. Niektóre z nich mamy jednak szansę poznać nieco wcześniej.

Za pośrednictwem Making Star Wars możemy dowiedzieć się, iż w nadchodzących odcinkach zobaczymy znajomych przeciwników. Przynajmniej w pewnym sensie. Nowe doniesienia poszerzają bowiem wyciek z początku ubiegłego roku. Do sieci trafiło wówczas zdjęcie hełmów wskazujących na obecność Gwardii Pretoriańskiej w nowej serii pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

Teraz serwis potwierdza, iż w serialu czeka nas debiut jednostki wojskowej z Ostatniego Jedi, którą w tym przypadku dowodzić będzie Moff Gideon – sam mogący pochwalić się zresztą nową, czarno-czerwoną zbroją. Podobno ma to mieć miejsce w czasie jednej z finałowych walk w sezonie. Prawdopodobnie byłaby to bitwa o Mandalorę. Portal opublikował również grafikę przedstawiającą design strażników. Zobaczyć możecie ją poniżej.

Oczywiście jak zawsze w przypadku podobnych wycieków, zalecamy zachować pewien dystans. Warto jednak zwrócić uwagę, iż sami twórcy serialu potwierdzali swego czasu, że wydarzenia przedstawione w The Mandalorian będą powiązane z genezą Najwyższego Porządku. W związku z tym wydaje się bardzo sensowne, aby serial mógł ukazywać początki formowania się konkretnych, znanych nam już z trylogii sequeli struktur militarnych. Co więcej, Giancarlo Esposito dopiero co zapowiadał, iż Moff Gideon powróci w wielkim stylu. Pojawienie się w towarzystwie grupy elitarnych wojowników z całą pewnością byłoby godne takiego określenia.

Wszystko jednak okaże się, gdy serial zadebiutuje na Disney+. A to nastąpi już niedługo, gdyż pierwszy odcinek 3. sezonu The Mandalorian trafi na patformę streamingową już 1 marca. Kolejne, jak zwykle, udostępniane będą w tygodniowych odstępach. Tak jak w przypadku poprzednich serii, należy spodziewać się ośmiu odcinków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.