Seriale

„The Mandalorian”: znamy datę i godzinę debiutu nowego zwiastuna 3. sezonu!

Na 3. sezon pierwszego serialu aktorskiego długo przyszło nam czekać. Od premiery Rozdziału 16 minęły ponad dwa lata, jednak już za niecałe dwa miesiące Din Djarin oraz Grogu powrócą na ekrany naszych telewizorów. Czego można spodziewać się po nowych odcinkach The Mandalorian? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć może zwiastun, który mamy zobaczyć już niedługo.

Jak bowiem ogłosiła stacja telewizyjna ESPN, nowa zapowiedź zostanie zaprezentowana w czasie transmisji ESPN NFL Super Wild Card Game, która według czasu wschodniego odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 8 wieczorem. Zwiastun zaczeka rzecz jasna do przerwy w połowie meczu. Oznacza to debiut najpewniej około godziny po rozpoczęciu gry. W przełożeniu na czas polski będzie to zatem już wtorek, a dokładniej okolice godziny 3 nad ranem.

Pierwszy odcinek 3. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ 1 marca. Kolejne epizody będą pojawiać się na platformie w tygodniowych odstępach. Poniżej zobaczyć możecie poprzedni zwiastun nadchodzących przygód tytułowego mandalorianina oraz jego małego towarzysza:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.