Seriale

Mamy pierwszy oficjalny plakat 3. sezonu „The Mandalorian”

Dziś w nocy startuje oficjalna akcja promocyjna 3. sezonu The Mandalorian. Najistotniejszym punktem tego wydarzenia jest premiera nowego trailera produkcji. Zobaczymy go w przerwie dzisiejszego meczu ligi NFL – tak zwanego Monday Football Game. W międzyczasie mamy okazję zapoznać się z pierwszym plakatem zwiastującym wyznaczoną na 1 marca premierę.

Nie ma tu szczególnie dużo do analizowania – już wcześniej wiedzieliśmy, że kolejny sezon będzie kontynuował wątki z poprzednich dwóch (i pół – uwzględniając Księgę Boby Fetta). Din Djarin cały czas ochrania Grogu, tworząc z nim swoisty dwuosobowy klan. Z pewnością czeka go kilka starć, z których niekoniecznie wyjdzie bez szwanku, ale z pewnością za każdym razem będzie odpowiadał ogniem. Oficjalny opis 3. sezonu brzmi następująco:

Podróż Mandalorianina przez galaktykę Gwiezdnych Wojen trwa. Niegdyś samotny łowca nagród – Din Djarin, ponownie spotkał się z Grogu. W międzyczasie Nowa Republika stara się prowadzić galaktykę jak najdalej od jej mrocznej historii. Mandalorianin skrzyżuje ścieżki ze starymi sojusznikami i zyska nowych wrogów kontynuując swoją podróż wspólnie z Grogu.

Nowy zwiastun na pewno będzie można zobaczyć na naszej stronie, zatem bądźcie czujni!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.