Filmy

Alden Ehrenreich chętnie powróci do roli Hana Solo

W maju minie pięć lat od premiery drugiego (i ostatniego) z filmów należących do serii A Star Wars Story, czyli Solo. Zdecydowanie można odnieść wrażenie, że z biegiem czasu spojrzenie części fanów na tę produkcję ulega zmianie i z perspektywy czasu nie jest ona już oceniana tak negatywnie, jak wcześniej.

Odtwórca młodego Hana Solo – Alden Ehrenreich – udzielił niedawno wywiadu portalowi IndieWire. Jego głównym tematem był najnowszy film aktora, noszący tytuł Fair Play, jednak prowadzący wywiad skorzystali z okazji i spytali Aldena o jego stosunek do Solo oraz o to, czy chciałby powrócić do roli uwielbianego przemytnika. W odpowiedzi aktor stwierdził, że miejsce, do jakiego zaprowadziła Hana Solo historia filmu oraz to, jakim był człowiekiem na jej końcu sprawia, że byłoby dużą przyjemnością do niego powrócić.

Generalnie w wywiadzie widać wyraźnie, że mimo dosyć negatywnej aury, jaka otacza ten konkretny spin-off, Ehrenreich bardzo pozytywnie podchodzi do całości czasu spędzonego w tytułowej roli.

Jak jednak wiemy, entuzjastyczne nastawienie aktora w żaden sposób nie jest równoznaczne z tym, że wytwórnia podejmie decyzję o stworzeniu sequela. Pod koniec grudnia reżyser filmu – Ron Howardstwierdził, że aktualnie wszelkie debaty na temat Solo 2 są wymysłem fanów i film nie znajduje się na liście priorytetów Lucasfilmu. Potwierdził to również w niedawnej rozmowie z dziennikarzem The Hollywood Reporter, podkreślając, że jak do tej pory nie rozmawiał ani razu z szefostwem firmy na temat kontynuacji.

„Ktoś mógłby powiedzieć, że jest parę postaci, których historia mogłaby pójść dalej, ale nie wiem dokąd Disney planuje podążyć z galaktyką. Każda produkcja nie jest tylko czymś istotnym dla wszystkich, którzy przy niej pracują, ale jest również za każdym razem dużym ryzykiem dla firmy. Dokonują swoich wyborów bardzo ostrożnie, chcą dalej się rozwijać, ewoluować. (…) Oczywiście w Solo było wiele talentów i niezależnie od tego, czy będę w to zaangażowany, czy nie, chciałbym niektórych z nich zobaczyć ponownie.”

Trudno zatem liczyć, że w najbliższej przyszłości poznamy dalsze losy młodego Hana Solo. Jednak fakt, że większość osób zaangażowanych w ten projekt chętnie do niego powróci pozwala liczyć, iż te białe kartki w historii zostaną kiedyś zapisane. Jeśli nie w filmie, to być może choćby jako wątek poboczny któregoś z seriali.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.