Seriale

Grogu znajdzie się w centrum wydarzeń trzeciego sezonu „The Mandalorian”

Do wyczekiwanej premiery 3. sezonu The Mandalorian zostały już tylko dwa tygodnie. I choć wiemy całkiem sporo na temat tego, czego możemy się spodziewać, regularnie pojawiają się kolejne informacje. Dziś mamy okazję rzucić nieco światła na rolę Grogu w nadchodzących odcinkach.

Rick Famuyiwa – jeden z producentów wykonawczych i reżyserów serialu – w wywiadzie udzielonym magazynowi Empire ujawnił, co czeka małego towarzysza Dina Djarina.

„Pojawią się rzeczy, które sprawią, że ludzie znów będą mówić o Grogu. Stopniowo rozwija się zarówno jako postać, jak i partner Mando. Wraz z rozwojem tej relacji, musi stać się bardziej centralnym elementem tego, co się dzieje. Jest teraz u boku Mando w każdej przygodzie. Czystość tej postaci wydobywa z otaczających go ludzi to, co najlepsze. Nowy sezon nadal trzyma się tej koncepcji.”

Otrzymaliśmy również ciekawostkę na temat procesu powstawania postaci Grogu. Tamara Carlson Woodward, lalkarka i kostiumografka odpowiedzialna między innymi za powołanie zielonego bohatera do życia, opowiedziała o tworzeniu kukiełki na bazie wstępnych rysunków.

„Ciało zbudowałam w oparciu o przekonanie, co sama chciałbym trzymać. Ta wersja była jakby małym, wypchanym zwierzęciem, jeszcze bez twarzy. Nazwałam to Yermit, ponieważ nie było jak Yoda, ale też nie jak Kermit.”

Grogu zobaczymy ponownie już 1 marca. Wtedy właśnie na Disney+ trafi pierwszy odcinek 3. sezonu The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.