Gry

„Jedi: Survivor” – ujawniono grafiki z przeciwnikami

Nie tak dawno temu otrzymaliśmy obszerny materiał z gameplayem ze Star Wars Jedi: Survivor. Mogliśmy na nim zobaczyć, jak Cal Kestis rozprawia się z różnymi typami przeciwników.

Z kolei parę dni temu studio Respawn Entertainment udostępniło grafiki, dzięki którym możemy lepiej przyjrzeć się wrogom z gry.

Rysunki koncepcyjne przedstawiają niektórych przeciwników, skupiając się przede wszystkim na droidach Federacji pochodzących jeszcze z czasów Wojen klonów – okazuje się bowiem, że spotkamy ich na swojej drodze całkiem sporo.

Zobaczymy m.in. droidy z serii B1 i B2, droideki, droidy-komandosów oraz IG-100 Magna Guard. Nie zabrakło również imperialnego akcentu, bo przecież właśnie w czasach Imperium rozgrywa się fabuła. Widzimy zatem również droida z serii K2, droidy strażnicze z serii DT, a także scout troopera z tarczą.

Przypomnijmy, iż niedawno twórcy ujawnili szczegóły dotyczące stylów walki, jak również wierzchowców w Jedi: Ocalałym. Możecie o nich poczytać w naszych poprzednich artykułach.

Premiera Star Wars Jedi: Survivor na PlayStation 5Xbox Series X/S oraz PC odbędzie się 28 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.