Seriale

Znamy wszystkich reżyserów 3. sezonu „The Mandalorian”

W tym tygodniu do sieci w końcu trafił nowy zwiastun 3. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Na materiale nie kończą się jednak wieści dotyczące dalszych przygód Dina Djarina oraz Grogu. Właśnie ujawniono bowiem nazwiska twórców, którzy odpowiedzialni są za reżyserię nadchodzących odcinków The Mandalorian.

W 3. sezonie reżyserów będzie sześcioro. Oznacza to oczywiście, że niektórym przypadnie w udziale więcej niż jeden epizod serialu. Część z nich to powracające talenty, ale nie obyło się bez nowych nabytków. Na listę składają się Lee Isaac Chung, Rick Famuyiwa, Bryce Dallas Howard, Rachel Morrison, Peter Ramsey i Carl Weathers.

Szczególną uwagę przyciągają nowe nazwiska. Są to bowiem reżyser oscarowego Minari, reżyser niesamowicie kreatywnego Spider-Man: Into the Spider-Verse oraz operatorka odpowiedzialna za zdjęcia m.in do Czarnej Pantery. Zaangażowani filmowcy z całą pewnością są idealnymi kandydatami, aby tchnąć w scenariusze życie i charakter. The Mandalorian jest w końcu serialem, w którym wyjątkowo wyraźnie dają o sobie znać możliwości reżyserów – na dobre i na złe.

Pierwszy odcinek 3. sezonu serialu zadebiutuje na Disney+ już 1 marca, a więc za nieco ponad miesiąc. Kolejne będą trafiać na platformę streamingową w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.