Seriale

Jon Favreau ujawnia status 4. sezonu „The Mandalorian”

Już za chwilę na Disney+ rozpocznie się emisja 3. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Na kontynuację The Mandalorian czekać musieliśmy ponad dwa lata, ale niedługo Din Djarin i Grogu ponownie nas opuszczą. Możemy jednak spać spokojnie, gdyż planowane są jeszcze kolejne sezony. Czwarty jest już nawet gotowy do realizacji.

Jak ujawnił Jon Favreau – showrunner serialu – w wywiadzie udzielonym BFMTV Inside, scenariusze następnej porcji odcinków czekają na produkcję już od jakiegoś czasu.

„4. sezon? Ta, już go napisałem. Musimy wiedzieć, gdzie zmierzamy, żeby opowiedzieć w pełni uformowaną historię. Tak że mieliśmy to rozplanowane, Dave i ja. I potem powolutku pisze się każdy odcinek. Więc pisałem w czasie postprodukcji [3. sezonu], bo wszystko musiało być kontynuacją jednej, kompletnej opowieści.”

Oczywiście nie jest tajemnicą, iż Favreau w czasie procesu twórczego nie wysila się szczególnie. Robert Rodriguez zdradził, że scenariusze The Mandalorian są ekstremalnie krótkie. Wczesnej gotowości do pracy nie można jednak nie pochwalić. Dzięki temu preprodukcja 4. sezonu może rozpoczynać się już teraz, co według doniesień portalu Making Star Wars właśnie ma miejsce. Zdjęcia mają natomiast wystartować w październiku.

Pierwszy odcinek 3. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ już w przyszłą środę – 1 marca. Kolejne udostępniane będą jak zwykle w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.