Seriale

Rosario Dawson zdradza termin premiery „Ahsoki”

Zaledwie nieco ponad tydzień dzieli nas od debiutu 3. sezonu The Mandalorian. Na horyzoncie widnieją jednak również inne seriale aktorskie Star Wars. W tym roku na Disney+ trafić mają także Ahsoka oraz Skeleton Crew. Póki co nie poznaliśmy oficjalnych dat premier tych projektów, jednak możemy snuć całkiem prawdopodobne przypuszczenia. Co więcej, te dotyczące Ahsoki potwierdziła właśnie wcielająca się w tytułową bohaterkę Rosario Dawson.

W wywiadzie udzielonym w programie TODAY With Hoda & Jenna, aktorka ujawniła, kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia emisji serialu, w którym odgrywa główną rolę. Reagując na wypowiedzi prowadzących o jej własnym projekcie, Dawson stwierdziła:

Ahsoka, tak. Prawdopodobnie wyjdzie jesienią.”

Cały materiał obejrzeć możecie poniżej:

Rosario Dawson wcieliła się już w Ahsokę Tano w The Mandalorian oraz The Book of Boba Fett. Oba występy zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów. Solowy spin-off będzie silnie powiązany z wątkami rozpoczętymi w RebeliantachDave Filoni jest zresztą showrunnerem i głównym scenarzystą nadchodzącego serialu. Co ciekawe, niedawno dowiedzieliśmy się, iż Ahsoka nie będzie serią limitowaną, a przynajmniej dwusezonowym przedsięwzięciem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.