Seriale

Din Djarin, Grogu, Bo-Katan i Greef Karga na indywidualnych plakatach

Dokładnie tydzień dzieli nas od debiutu 3. sezonu The Mandalorian. Kampania promocyjna działa na najwyższych obrotach i w związku z tym dziś opublikowano plakaty przedstawiające bohaterów pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Na nowych grafikach znaleźli się oczywiście Din Djarin i Grogu, ale też Greef Karga oraz Bo-Katan Kryze.

Choć są to plakaty indywidualne, dwójka głównych postaci oczywiście nie mogła zostać rozdzielona. Pokrywa się to zresztą z wyraźnymi sygnałami na temat kształtu nadchodzącego sezonu. Grogu ma znajdować się u boku swojego opiekuna w każdej przygodzie.

Grafiki zobaczyć możecie poniżej:

Din Djarin i Grogu powrócą na ekrany naszych telewizorów 1 marca i gościć będą na nich co tydzień. Ich przygody nie zakończą się jednak wraz z 3. sezonem serialu. W planach są kolejne serie The Mandalorian, a scenariusze odcinków 4. sezonu czekają już nawet na realizację.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.