Seriale

Wyciekł czas trwania premierowego odcinka 3. sezonu „The Mandalorian”!

Już w przyszłą środę ponownie będziemy mogli zasiąść do oglądania pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Powrót Dina Djarina oraz Grogu jest z całą pewnością bardzo wyczekiwany przez fanów. Ale jak dużo czasu z nimi spędzimy? Ostatnie przecieki wskazują, iż premiera 3. sezonu The Mandalorian może być krótkim seansem.

Profil Cryptic HD QUALITY na Twitterze donosi, iż czas trwania pierwszego odcinka ma wynieść 35 minut i 16 sekund. Portal The Direct zwraca uwagę, iż dotychczasowe raporty tego użytkownika okazywały się prawdziwe. Oznaczałoby to, że będziemy mieli do czynienia z najkrótszym debiutem sezonu w historii seriali aktorskich osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen.

Inne premiery wyglądały bowiem następująco:

  • The Mandalorian (Sezon 1.) – 38 minut i 46 sekund;
  • The Mandalorian (Sezon 2.) – 51 minut i 47 sekund;
  • Księga Boby Fetta – 37 minut i 39 sekund;
  • Obi-Wan Kenobi – 52 minuty i 26 sekund;
  • Andor – 39 minut i 9 sekund.

Przeciek oczywiście wciąż może okazać się nieprawidłowy, jednak wygląda na to, iż należy przygotować się na raczej niewiele czasu przed ekranem. Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na 3. sezon serialu może być to pewnym rozczarowaniem. Ale najważniejsza pozostaje rzecz jasna jakość premierowego odcinka, a ta bez względu na czas trwania może być znakomita.

The Mandalorian powróci na Disney+ 1 marca. Tutaj zobaczyć możecie indywidualne plakaty bohaterów serialu, a tutaj ostatni spot.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.