Seriale

[Plotka] Powstaje kontynuacja „The Book of Boba Fett”!

Przed nami premiera 3. sezonu The Mandalorian, jednak nie można zapominać o innych projektach. Wokół pierwszego serialu aktorskiego Star Wars rozwinęło się całe miniaturowe uniwersum spin-offów. Pierwszy z nich, The Book of Boba Fett, mamy już za sobą. Jak się jednak okazuje, tytuł może jeszcze doczekać się pełnoprawnej kontynuacji.

Portal Making Star Wars donosi bowiem, iż w przygotowaniu jest obecnie znacząca ilość elementów produkcji powiązanych z postacią Boby Fetta. Możliwe jest, że ma to związek z potencjalną większą rolą ikonicznego bohatera w 4. sezonie The Mandalorian. Wszystko wskazuje jednak na to, iż chodzi o osobny projekt. Źródła tych rewelacji natomiast twierdzą, iż ma to być drugi sezon Księgi Boby Fetta.

Kontynuowanie The Book of Boba Fett wydaje się całkiem logicznym posunięciem – przynajmniej z punktu widzenia Lucasfilmu i Disneya. Pierwszy sezon serialu zgromadził bardzo duże grono odbiorców i zebrał nawet 4 nominacje do nagród Emmy. Ale część sukcesu przypisać należy niespodziewanemu występowi Luke’a Skywalkera i przeniesieniu ciężaru narracyjnego na Dina Djarina. A wydaje się wątpliwym, by twórcy mieli ponownie postawić na tę samą kartę. Ponadto przez to już wtedy wydawało się, że Boba Fett jest najmniej interesującym elementem historii – co miałoby przekonać widzów, aby do niego powrócić?

Być może wszystko okaże się już niedługo w czasie Star Wars Celebration. Tymczasem kolejny spin-off The Mandalorian, Ahsoka z Rosario Dawson w roli głównej, zadebiutuje jesienią. Co ciekawe, kontynuację tego serialu już potwierdzono.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.