Seriale

Rosario Dawson podekscytowana nadchodzącym odcinkiem „The Mandalorian”

Po tak długim oczekiwaniu może być trudno w to uwierzyć, ale za nami już trzy odcinki 3. sezonu The Mandalorian. W przyszłym tygodniu pozostanie nam tylko połowa. Tym bardziej należy celebrować emisję serialu i tym właśnie zajmuje się Rosario Dawson.

Wcielająca się w postać Ahsoki Tano aktorka podzieliła się na Instagramie materiałem z premiery sezonu. W opisie zaznaczyła, iż jest zafiksowana na punkcie czwartego odcinka. Tym samym oczywiście błyskawicznie wzbudziła spekulacje na temat potencjalnej obecności jej bohaterki w Rozdziale 20.

Rosario Dawson – przynajmniej publicznie – nie przykładała w końcu uwagi do poprzednich odcinków 3. sezonu The Mandalorian. Do tego współscenarzystą nadchodzącego epizodu jest Dave Filoni, twórca Ahsoki, który zawsze ochoczo umieszcza ją w kolejnych projektach. Ponadto jeszcze w tym roku zadebiutować ma samodzielny spin-off o bohaterce, tak że przypomnienie o jej obecności w mandowersum byłoby sensowną decyzją z marketingowego punktu widzenia. Nie można zapominać też, iż Rosario Dawson ma na koncie całkiem pokaźną historię przedwczesnego ujawniania informacji za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych.

Należy zaznaczyć, iż bynajmniej nie jest to potwierdzenie udziału Ahsoki w czwartym odcinku 3. sezonu The Mandalorian. Jeśli jednak Din Djarin ponownie spotka bohaterkę Rosario Dawson, teraz z całą pewnością będziemy znacznie mniej zaskoczeni.

Rozdział 20 trafi na Disney+ w najbliższą środę, czyli 22 marca. Według doniesień będzie to najkrótszy jak dotąd odcinek serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.