Gry

Zapowiedziano nowy zwiastun „Jedi: Survivor”

Choć do premiery pozostał zaledwie miesiąc z hakiem, w ostatnim czasie nie otrzymywaliśmy wiele nowych informacji na temat Jedi: Survivor. Długo wyczekiwany sequel Upadłego Zakonu już wkrótce ma jednak doczekać się zupełnie nowego zwiastuna.

Wiadomość przekazano oficjalnymi kanałami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Debiut materiału promocyjnego zapowiedziano na za trzy dni. Zobaczymy go w poniedziałek 20 marca. Według czasu pacyficznego będzie to godzina 9 rano, a zatem u nas trailer pojawi się o 17:00.

Kilka tygodni temu ujawniono gameplay z walki Jedi: Survivor. Nadchodzący zwiastun będzie pierwszym dużym materiałem związanym z grą od tego czasu. Poniżej obejrzeć możecie krótkie wideo, które zapowiada poniedziałkowy materiał.

Jedi: Ocalały trafi do sprzedaży 28 kwietnia. Gra będzie dostępna w wersjach na PC, PlayStation 5 oraz Xboxa Series X/S.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.