Seriale

Wyciekł czas trwania szóstego odcinka 3. sezonu „The Mandalorian”!

W przyszłą środę obejrzymy już szósty odcinek 3. sezonu The Mandalorian. Może być trudno w to uwierzyć, ale powoli zbliżamy się do końca emisji tego fragmentu historii pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Na szczęście wygląda na to, iż odcinki pozwolą nam nacieszyć się jego obecnością.

Najbliższy epizod, czyli Rozdział 22, nie powinien bowiem rozczarować nas ilością materiału, jak mogło się zdarzyć choćby w przypadku czwartego odcinka bieżącego sezonu. Jak informuje profil Cryptic HD QUALITY, szósty odcinek 3. sezonu The Mandalorian trwać będzie 44 minuty i 14 sekund. Do miana najdłuższego co prawda sporo mu zabraknie, jednak z całą pewnością należeć będzie do grona obszerniejszych epizodów serialu.

Scenarzystą nadchodzącego odcinka jest Jon Favreau, zaś za reżyserię tym razem najpewniej odpowiadać będzie Bryce Dallas Howard. Reżyserka pracowała już nad The Mandalorian w obu poprzednich sezonach. Odcinek zadebiutuje na Disney+ w środę 5 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.