Seriale

Poznaliśmy kolejnego reżysera „Skeleton Crew”

Na Disney+ trwa obecnie emisja 3. sezonu The Mandalorian. Tegoroczne osiągnięcia pierwszego serialu aktorskiego Star Wars nie zakończą się jednak wraz z ósmym odcinkiem. W ciągu najbliższych miesięcy na platformę streamingową trafić mają bowiem jeszcze dwa spin-offy przygód Dina Djarina i Grogu: Ahsoka oraz Skeleton Crew. Ostatnie doniesienia ujawniają nowe informacje na temat drugiego z nich.

Niedawno dowiedzieliśmy się, iż oprócz Jona Wattsa – producenta Skeleton Crewjeden odcinek serialu wyreżyserowali Daniel Kwan i Daniel Scheinert. Lista twórców jednak na nich się nie zatrzymuje. Jak informuje portal One Take News (raport potwierdza również publikacja Variety) reżyserem przynajmniej jednego epizodu jest David Lowery.

Lowery to filmowiec o bardzo zróżnicowanej filmografii. Z jednej strony pochwalić może się powolnymi i kontemplacyjnymi obrazami pokroju A Ghost Story czy The Green Knight. Z drugiej na liście jego dokonań figuruje nostalgiczny Gentleman z rewolwerem, będący pożegnalnym filmem Roberta Redforda przed przejściem na aktorską emeryturę. Po jeszcze bliższej inspekcji okazuje się, że odpowiedzialny jest również za disneyowskie produkcje jak Mój przyjaciel smok czy nadchodzący Piotruś Pan i Wendy.

Skeleton Crew zadebiutuje na Disney+ najpewniej w ostatnich miesiącach roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.