Seriale

„Skeleton Crew” – opis ekskluzywnego zwiastuna ze Star Wars Celebration

Jak wszyscy wiemy, niestety nie wszystkie prezentowane na trwającym Star Wars Celebration treści trafiają do szerszej publiczności. Jednym z przykładów takich ekskluzywnych materiałów jest zwiastun powstającego właśnie spin-offa The Mandalorian pod tytułem Skeleton Crew. Jednak dzięki portalowi Bespin Bulletin możemy dowiedzieć się, co zobaczyli widzowie zgromadzeni na wydarzeniu.

Początek trailera pokazuje grupę dzieci w klasie, wyraźnie znudzoną i marzącą o przygodach. Następnie pojawiają się głosy dyskutujące wyruszenie w drogę w poszukiwaniu przygód. Na ekranie pojawiają się przebitki pokazujące, jak dzieci jadą przez las na ścigaczach. Zabierają je w środku nocy i wyruszają w nieznane z wyraźnie radosnym nastawieniem. Następnego ranka rodzice zdają sobie sprawę, że ich dzieci zniknęły, po czym zwiastun pokazuje, jak starają się je znaleźć za pomocą hologramów namawiających do powrotu do domu. W kolejnej scenie dzieci porywają statek, którym podróżują przez galaktykę napotykając różne niebezpieczeństwa, w tym droidy i piratów. Pojawia się nawet znana twarz – jednym z nich jest Vane, znany z trwającego obecnie 3. sezonu The Mandalorian. Ostatecznie dzieci trafiają prawdopodobnie do jakiegoś więzienia, gdzie spotykają bohatera, którego gra Jude Law. Używa on Mocy, by otworzyć ich celę. Na tym zwiastun się kończy.

Powyższy opis potwierdza to, o czym mówi się od jakiegoś czasu. Skeleton Crew celuje głównie w młodszą części widowni. Klimatem natomiast przypominać będzie filmy przygodowe z lat osiemdziesiątych w rodzaju Goonies. Prawdziwe okazały się też plotki na temat udziału piratów.

Z pewnością inne produkowane obecnie seriale są wyczekiwane znacznie mocniej, jednak każda pozycja zasługuje na swoją szansę. Skeleton Crew trafi na Disney+ jeszcze w tym roku. Prawdopodobny termin premiery to ostatni kwartał.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.