Seriale

Lars Mikkelsen wyjaśnia, dlaczego Thrawn będzie ogromnym zagrożeniem

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od premiery Ahsoki. Ekscytować może wiele powrotów zapowiedzianych w nadchodzącym serialu. Najbardziej interesujący niezmiennie wydaje się jednak fakt, iż po raz pierwszy w live action ukazany zostanie nam Wielki Admirał Thrawn. W Chissa wcieli się Lars Mikkelsen, który już teraz zapowiada, czego możemy spodziewać się po jego złoczyńcy.

W wywiadzie udzielonym portalowi ComicBook aktor opowiedział, jak prezentować będzie się Thrawn w serialu o bohaterce Rosario Dawson. Według Mikkelsena – zobaczymy wierną adaptację postaci genialnego stratega.

„Ten gość nie posiada Mocy. Nie jest Jedi ani żadnym superbohaterem, ale ma mózg. W tym aspekcie nie można mu dorównać. Jak przeciwstawi się postaciom jak Ahsoka, Sabine i wszystkim innym, których zobaczymy? Jego supermocą jest umysł, który pozwala mu zawsze być siedem kroków przed wszystkimi.”

Wszystko wskazuje na to, iż Thrawn będzie zagrożeniem, które pozostanie z nami na dłużej. Wielki Admirał najpewniej okaże się głównym antagonistą także w nadchodzącej kinowej produkcji. W związku z tym bardzo ważne jest, aby od razu wywarł odpowiednie wrażenie. O to jednak chyba nie musimy się martwić, skoro Lars Mikkelsen zapewnia, iż intelekt Chissa będzie kluczowym elementem jego występu w Ahsoce.

Serial zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.