Seriale

Rosario Dawson ujawnia swój ulubiony odcinek „Ahsoki”

W tym tygodniu na Disney+ zakończyła się emisja 3. sezonu The Mandalorian. Nie jest to jednak koniec przygód w tym zakątku świata Star Wars na ten rok. Już za kilka miesięcy na nasze ekrany trafi bowiem Ahsoka. Serial będzie spin-offem pierwszej streamingowej produkcji aktorskiej Lucasfilmu, jednak pokaże nam zupełnie inne aspekty walki z powracającym do sił Imperium.

Tak jak The Mandalorian, Ahsoka będzie składać się z ośmiu odcinków. Opowieść przedstawiona w serialu ma jednak przyjąć inną formę i zamiast garści pojedynczych przygód zobaczymy raczej rozbudowaną narrację. Niemniej – wciąż będzie to kilka epizodów, a każdy z nich w pewnym stopniu będzie musiał snuć własną historię. W związku z tym na pewno trafią się lepsze i gorsze tygodnie emisji.

Rosario Dawson – gwiazda serialu – już teraz zapowiedziała, który odcinek jest jej zdaniem wyjątkowo interesujący. W wywiadzie udzielonym portalowi Collider aktorka została zapytana o ulubiony epizod nadchodzącego serialu. Dawson nie odpowiedziała wprost, jednak pokazała pięć palców, komentując później, iż nie było to szczególnie subtelne.

Co ciekawe, według niedawnych doniesień Ahsoka podzielona będzie przeskokiem czasowym. Podobno ma on nastąpić pomiędzy czwartym a piątym odcinkiem. Oznaczałoby to, iż ulubiony epizod Dawson to pierwszy rozgrywający się po przeskoku. Jeśli wierzyć przeciekom, pierwsza połowa sezonu będzie bezpośrednią kontynuacją Rebeliantów, zaś druga osadzona będzie już w okresie odpowiadającym The Mandalorian. Biorąc pod uwagę rewelacje z siódmego odcinka 3. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, będzie to czas wzmożonej aktywności pozostałości Imperium.

Serial trafi na Disney+ już w sierpniu. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery. Wydarzenia z Ahsoki poprowadzą nas do kinowej produkcji, która zadebiutować może już w 2026.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.