Seriale

Twórca Thrawna reaguje na nadchodzący występ Wielkiego Admirała w „Ahsoce”

Już za kilka miesięcy na Disney+ trafi kolejny serial Star Wars, spin-off The Mandalorian o Ahsoce Tano. W projekcie poświęconym bohaterce odgrywanej przez Rosario Dawson po raz pierwszy w wersji live action pojawi się Wielki Admirał Thrawn. Obecność kultowego antagonisty elektryzuje fanów Gwiezdnych wojen – szczególnie, że wiele wskazuje na to, iż złoczyńca odegra ważną rolę również w nadchodzącym filmie kinowym. Teraz na jego temat wypowiedział się jednak ekspert nad ekspertami, czyli oczywiście twórca postaci.

W wywiadzie udzielonym portalowi CloneWeb Timothy Zahn – autor między innymi trylogii Thrawna, trylogii Thrawna oraz trylogii Dynastia Thrawna – podzielił się oczekiwaniami względem Ahsoki. Pisarz twierdzi, iż Wielki Admirał Thrawn jest bohaterem wyjątkowo trudnym do zaadaptowania, jednak wierzy w twórców serialu.

„Istnieje niebezpieczeństwo, iż scenarzyści sobie nie poradzą. Jest taktykiem – zawsze wyprzedza swoich wrogów. Ale Dave Filoni pokazał w Rebeliantach, że rozumie tę postać. Myślę, że wszystko będzie w porządku tak długo, jak Filoni i Jon Favreau pozostaną za sterami. Ja oczywiście jestem gotowy im pomóc, gdyby zaszła taka potrzeba.”

Jakiś czas temu wcielający się w antagonistę Lars Mikkelsen potwierdził, iż Thrawn przedstawiony w Ahsoce pozostanie wierny swojemu pierwowzorowi. Aby to zobaczyć, my niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Emisja serialu rozpocznie się bowiem w sierpniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.