Filmy

Przecieki zdradzają szczegóły roli Rey w filmie o Nowym Zakonie Jedi

Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, iż powstanie film Star Wars osadzony po Epizodzie IX. W końcu Lucasfilm zapowiedział projekt wraz z dwoma innymi na początku ubiegłego miesiąca. Jego akcja rozgrywać będzie się 15 lat po wydarzeniach z The Rise of Skywalker i ponownie zobaczymy Rey. Bohaterka Daisy Ridley zajmie się odbudową Zakonu Jedi.

Rola protagonistki trylogii sequeli może jednak okazać się jedynie drugoplanowa. W podcaście The Hot Mic insider Jeff Sneider podzielił się przeciekami na temat filmu o Nowym Zakonie Jedi. Według jego źródeł Rey nie będzie główną bohaterką nadchodzącej produkcji. Jej udział ma być podobny do występów Obi-Wana Kenobiego czy Luke’a Skywalkera odpowiednio w Nowej nadziei i Ostatnim Jedi.

Wygląda zatem na to, iż tym razem Rey przedstawiona zostanie w roli mentorki. Będzie zatem jednym z kluczowych elementów filmu, ale posłuży innym bohaterom. Projekt najpewniej przedstawi nam zupełnie nowego protagonistę.

Nowy Zakon Jedi mamy zobaczyć już w grudniu 2025 roku. Steven Knight (Peaky Blinders) pisze scenariusz filmu, a za reżyserię odpowiadać ma Sharmeen Obaid-Chinoy (Ms. Marvel).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.