GryWydarzenia

„LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów” z dodatkową zawartością na 4 maja

Już w tym tygodniu świętować będziemy 4 maja, czyli Dzień Star Wars. Z tej okazji fani zawsze mogą liczyć na pewne okołogwiezdnowojenne wydarzenia. Oczywiście nie inaczej będzie w tym roku, a jednym z takich wydarzeń będzie pojawienie się dodatkowej zawartości w ostatniej grze LEGO Star Wars.

Niedawno minął pełen rok od debiutu Sagi Skywalkerów. Tytuł wciąż cieszy się jednak sporą popularnością. I nie zapowiada się, aby ta miała w najbliższym czasie opaść, gdyż zapowiedziano dodanie ciekawego easter egga. Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen w najbardziej ambitnym projekcie LEGO Star Wars pojawi się nowa postać: Luke Starkiller.

Fani błyskawicznie rozpoznają to imię. Oczywiście jest to pierwsza wersja protagonisty pierwszych trzech filmów gwiezdnej sagi, który ostatecznie otrzymał nazwisko Skywalker. Bohater zawita do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w formie odwzorowującej projekty graficzne, które dawno temu przygotował Ralph McQuarrie. Główną różnicą będzie fakt, iż rzecz jasna zobaczymy go w klockowej wersji. Co ciekawe, wygląd Luke’a Starkillera z Sagi Skywalkerów już wyciekł. Trzeba przyznać, że wierność jest imponująca. Porównanie z oryginalnym projektem postaci zobaczyć możecie poniżej.

Luke Starkiller z gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oraz z grafiki Ralpha McQuarrie

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.