Filmy

Ankieta: wybierzcie najlepszy film Star Wars

Nadszedł 4 maja. Dla fanów Star Wars jest to specjalny dzień. Jako że po angielsku datę odczytuje się „May the fourth”, co kojarzy się z filmowym zwrotem „May the Force be with you”, świętujemy Dzień Gwiezdnych wojen.

Od 1977, kiedy na ekranach kin debiutowała Nowa nadzieja, cykl znacząco się rozrósł. Obecnie jedynie aktorskich filmów pełnometrażowych marka Star Wars liczy sobie już jedenaście. Ponadto – kolejne są w planach. Seria jest na tym etapie bardzo różnorodna, w związku z czym każdy fan może mieć milion innych powodów, aby lubić cały cykl lub dany film.

Dziś sprawdzimy zatem, która gwiezdnowojenna produkcja jest ulubionym tytułem naszych czytelników. Zapraszamy Was do prostej ankiety, w której wybierzecie najlepszym Waszym zdaniem kinowy aktorski film Star Wars. Głosować możecie poniżej. Oczywiście, jeśli czujecie, że chcecie uzasadnić swój wybór – komentarze są do Waszej dyspozycji. Miłego 4 maja i niech Moc będzie z Wami!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.