FanmadeWydarzenia

„Gwiezdne wojny” jako spektakl w polskim teatrze. Zobaczcie zwiastun

Gwiezdne wojny to bez wątpienia jeden z najważniejszych cykli filmowych. Kolejne odsłony serii wywierały ogromny wpływ na kulturę popularną dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. Jednym z przejawów tego fenomenu są projekty powstałe pod natchnieniem seansów produkcji Star Wars. Przykład takiego przedsięwzięcia zobaczyć można obecnie w Polsce.

Na deskach Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku wystawiany jest bowiem spektakl Opowieści Droida. Całość jest oryginalną historią, ale inspiracją były rzecz jasna właśnie Gwiezdne wojny. Oficjalny opis brzmi następująco:

„Na niewielkiej planecie Sorrali, gdzieś w zakątkach Galaktyki, młody pomocnik hodowcy Thembów, Gook, boi się wszystkiego. Marzy o tym, by odnaleźć w sobie moc i stać się odważnym. Nie wie, że już niebawem Galaktyka się o niego upomni. Wyruszy w podróż, w której pozna prawdziwych przyjaciół i dowie się, że odwagi nie można kupić.”

Akurat przed 4 maja reżyser Cezary Żołyński udostępnił nową zapowiedź, którą obejrzeć możecie poniżej. Rzecz prezentuje się bardzo intrygująco.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.