Seriale

„Andor” – twórca ujawnia czas akcji finału 2. sezonu

Serial Star Wars: Andor od samego początku musi mierzyć się z nie lada wyzwaniem – doskonale wiemy, dokąd zmierza opowiadana w nim historia. Pomimo tego każdy kolejny odcinek 1. sezonu był w stanie całkowicie zawładnąć naszą uwagą i emocjami. Oczywiście mamy nadzieję, iż nadchodzący 2. sezon będzie w stanie to powtórzyć. A wszystko wskazuje na to, że tak rzeczywiście będzie, gdyż twórca projektu Tony Gilroy zdradził, co zobaczymy w finale.

W wywiadzie udzielonym magazynowi Empire Gilroy ujawnił, kiedy rozgrywać będą się ostatnie trzy odcinki. Według niego w finale Andor ukaże nam:

„Trzy ostatnie dni przed Łotrem 1.”

Z serialu będziemy zatem mogli przeskoczyć bezpośrednio do oglądania spin-offu. Będzie to ciekawy zabieg, dzięki któremu w historii Cassiana Andora nie zostanie już niemal żadna pusta kartka. Gdy zakończy się Andor, będziemy wiedzieli dokładnie, co nastąpi zaraz potem. Gilroy potwierdzając to z wyprzedzeniem wykazuje ogromną pewność, iż projekt w dalszym ciągu będzie satysfakcjonujący sam w sobie.

Nadchodzący sezon ponownie będzie składać się z 12 odcinków. W miarę zbliżania się do czasu akcji Rogue One zobaczymy kilka znajomych twarzy więcej. Serial powróci na Disney+ najpewniej jesienią przyszłego roku. Po tym oczywiście się zakończy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.