Seriale

Kolejna postać z „Łotra 1” w 2. sezonie „Andora”. Wyciekło nagranie z planu

W ciągu najbliższych paru lat zobaczymy naprawdę dużo projektów Star Wars. Przede wszystkim na ekrany kin powrócić mają gwiezdnowojenne filmy, jednak w dalszym ciągu powstają także seriale na Disney+. W tym gronie znajduje się oczywiście Andor, którego 2. sezon właśnie powstaje.

Andor to dość wyjątkowy projekt – opowiada historię mniej znanej postaci, a jednocześnie nie opiera się wyłącznie na występach gościnnych czy easter eggach. Reszta seriali Star Wars, na przykład Obi-Wan Kenobi czy The Mandalorian, przeważnie wpada w jedną z tych kategorii. Księga Boby Fetta dla urozmaicenia zalicza obie. Nie oznacza to jednak, iż tytuł pozbawiony jest odniesień do obszernego uniwersum Gwiezdnych wojen. Sam główny bohater jest w końcu postacią z Łotra 1, pierwszego filmowego spin-offu sagi Skywalkerów. A według ostatnich raportów w 2. sezonie serialu zobaczymy jeszcze jedną postać z produkcji z 2016.

Portal Newbury Today donosi bowiem, że Andor kręcony jest obecnie na terenie Greenham Common. Na planie dostrzeżono natomiast charakterystycznego bohatera. Jest to Moroff, pokaźnych rozmiarów obcy z długim, białym futrem. Zobaczyć możecie go na wideo poniżej.

Nadchodzący sezon Andora stanowić będzie zakończenie opowieści, która dąży rzecz jasna do wydarzeń znanych nam już z Rogue One. Seria ponownie składać będzie się z 12 odcinków. Według twórców, premiery należy spodziewać się jesienią przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.