Seriale

Najnowszy serial Star Wars z kolejnym sezonem. Kiedy premiera?

Przed kilkoma dniami na Disney+ w całości zadebiutował 2. sezon antologii animowanych opowieści ze świata Star Wars. Produkcja Visions – Volume 2 zadebiutowała mniej więcej dwa lata po premierze pierwszej serii. Bynajmniej nie będzie to jednak koniec Wizji, a kolejną odsłonę być może zobaczymy po krótszej przerwie.

Jak bowiem donosi insider Jeff Sneider, 3. sezon Star Wars: Visions jak najbardziej powstaje. Co więcej, podobno trwają już prace nad odcinkami. Dziennikarz sam zaznacza co prawda, że jest to jedynie pogłoska, tak że póki co należy traktować tę informację z pewnym dystansem. Wydaje się jednak bardzo prawdopodobne, aby Lucasfilm chciał jak najszybciej rozpocząć produkcję kolejnej serii. Serial ponownie zebrał bardzo przychylne opinie.

Nie wiemy, kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery nowego sezonu Visions. Pierwsze informacje na temat drugiej serii dotarły do nas nieco ponad rok temu. Podobnie jak teraz, były to wówczas jedynie plotki, a od debiutu minęło ponad pół roku. Jeśli doniesienia na temat 3. sezonu otrzymujemy tak wcześnie i mówi się o tym, iż prace już trwają, a zwerbowane studia ponownie miałyby poświęcić na projekt około roku, serial mógłby powrócić wiosną 2024.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.