Seriale

Zdjęcie zza kulis „The Mandalorian” ujawnia usuniętą scenę z Moffem Gideonem

Od zakończenia emisji 3. sezonu The Mandalorian minęły już ponad dwa tygodnie, jednak dyskusja na temat serialu pozostaje żywa. Wciąż czekamy na materiały dokumentalne przybliżające proces powstawania serialu, które towarzyszyły poprzednim seriom. Spojrzenia za kulisy produkcji już teraz zapewniają jednak inne źródła.

Jednym z nich okazuje się Giancarlo Esposito. Aktor wcielający się w pierwszym serialu aktorskim Star Wars w Moffa Gideona opublikował na swoim Instagramie kilka zdjęć z planu. Teraz możemy choćby lepiej przyjrzeć się nowej zbroi antagonisty. Z dwóch fotografii wyłania się jednak scena, której nie było nam dane zobaczyć w The Mandalorian. Wygląda na to, że oryginalnie finał sezonu miał nam ukazać bezpośrednią reakcję złoczyńcy na znalezienie zniszczonych przez Dina Djarina klonów. We właściwym odcinku widzimy Gideona dopiero w starciu z głównym bohaterem. W tej scenie Moff i tak reaguje na to wydarzenie, więc możliwe, iż twórcy zwyczajnie nie chcieli się powtarzać.

Wszystkie zdjęcia – łącznie jest ich sześć – zobaczyć możecie poniżej.

The Mandalorian powróci na Disney+ najpewniej na początku roku 2025. Na ten moment nie wiemy, czy znów zobaczymy Giancarlo Esposito w roli Moffa Gideona. Antagonista zginął w finale 3. sezonu, jednak jak dobrze wiemy, śmierć w świecie Star Wars nie lubi być trwałym efektem – szczególnie, gdy pojawia się tematyka klonowania. Swego czasu aktor mówił zresztą o planach twórców na kolejne sezony, co może sugerować, iż konsultowano z nim potencjalny udział.

Tymczasem czekają nas jeszcze kolejne spin-offy serialu. W sierpniu rozpocznie się emisja Ahsoki, zaś pod koniec roku zobaczymy Skeleton Crew.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.