Seriale

Znamy liczbę odcinków nadchodzącego serialu Star Wars

Powoli zbliżamy się do drugiej połowy roku 2023, w której na Disney+ zobaczymy aż dwa nowe seriale aktorskie Star Wars. Oba będą powiązane z The Mandalorian, którego 3. sezon debiutował na platformie streamingowej w marcu. Najpierw do emisji trafi Ahsoka, natomiast na końcu kalendarza premier znajduje się jeszcze Skeleton Crew.

Przygodowy serial o zagubionych dzieciach z udziałem Jude’a Lawa Lucasfilm zapowiedział już zwiastunem zaprezentowanym na Star Wars Celebration. Na powszechnie dostępne materiały promocyjne musimy jeszcze zaczekać. Najróżniejsze doniesienia są jednak w stanie ujawnić niektóre szczegóły nadchodzącej produkcji. Dzięki ostatniemu raportowi poznaliśmy na przykład liczbę odcinków serialu.

Na stronie internetowej Amerykańskiej Gildii Scenarzystów pojawiła się informacja na temat 1. sezonu Skeleton Crew. Tak jak większość dotychczasowych projektów związanych z The Mandalorian, i ten będzie składać się z 8 epizodów.

Kilka tygodni temu jeden z aktorów zaangażowanych w produkcję ujawnił, że serial zadebiutować ma na przełomie listopada i grudnia tego roku. Oznacza to, że emisja Skeleton Crew rozciągnie się również na rok 2024. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Księgi Boby Fetta.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.