Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – tajemniczy Inkwizytor na nowym zdjęciu! Kim jest?

Coraz mniej czasu dzieli nas od premiery najnowszego serialu aktorskiego osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen. Star Wars: Ahsoka zaprezentuje nam nowe przygody bohaterki wywodzącej się z seriali animowanych jak Wojny klonów czy Rebelianci. W wersji live action po występach w The Mandalorian oraz Księdze Boby Fetta Ahsokę oczywiście w dalszym ciągu grać będzie Rosario Dawson.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat coraz częściej widzimy przeskoki postaci z animacji do projektów aktorskich. Poza Ahsoką wcielenia live action doczekała się między innymi Bo-Katan Kryze. Najnowszy serial ponownie ukaże nam też – w nowej formie – bohaterów Rebeliantów. Podobnego przejścia doświadczyła instytucja Inkwizycji, która z tej samej animowanej serii szybko przeniosła się także na grunt gry video Jedi: Fallen Order czy serialu Obi-Wan Kenobi. Star Wars: Ahsoka będzie kolejnym przypadkiem, gdy zobaczymy członka Inkwizycji w tej wersji.

Przez krótki moment postać Inkwizytora zobaczyć mogliśmy w zwiastunie serialu. Teraz możemy przyjrzeć się mu dokładniej dzięki fotografii opublikowanej przez magazyn Empire. Artykuł wskazuje na fakt, iż w czasie akcji Ahsoki Inkwizycja właściwie nie powinna już istnieć – mówimy o okresie po upadku Imperium i śmierci Dartha Vadera. Tym bardziej zagadkowe wydają się potencjalne motywacje, tożsamość czy powiązania z fabułą i główną bohaterką. Na odpowiedzi będziemy musieli jednak jeszcze zaczekać.

Zdjęcie tajemniczego Inkwizytora zobaczyć możecie poniżej.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu. Pierwszy sezon serialu składać będzie się z ośmiu odcinków. Autorem scenariuszy wszystkich z nich jest Dave Filoni, czyli twórca postaci. To właśnie w jego serialu zadebiutowali też Inkwizytorzy.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.