Seriale

Kim jest Baylan Skoll? Nowe informacje na temat złoczyńcy „Ahsoki”

Mająca zadebiutować latem Ahsoka zwraca uwagę fanów Star Wars głównie powrotami postaci z seriali animowanych. Równie interesujący wydają się jednak nowi bohaterowie, których przedstawi nam nadchodzący serial. Przede wszystkim dwójka antagonistów posługujących się pomarańczowymi mieczami świetlnymi – Baylan Skoll i Shin Hati – zaintrygowała entuzjastów świata odległej galaktyki. Teorie na temat nowych przeciwników Ahsoki Tano rozwijają się w ekspresowym tempie.

Spekulujących ucieszy zatem fakt, iż dowiedzieliśmy się co nieco o złoczyńcy, w którego wcielił się świętej pamięci Ray Stevenson. Jak bowiem donosi portal SFFGazette, Baylan Skoll został opisany w najnowszym numerze magazynu Empire, co potwierdziło garść przewidywań. Według artykułu, antagonista jest byłym rycerzem Jedi, który przetrwał Rozkaz 66. Po czystce został najemnikiem. Kilka słów na temat postaci powiedział też sam Stevenson. Z opisu zmarłego w ubiegłym miesiącu aktora wyłania się opis opanowanego, ale gotowego na radykalne kroki bohatera.

„Nie jest masowym mordercą ani wcieleniem zła, nie jest nadmiernie agresywny. Poprosi, aby zejść mu z drogi. Ale jeśli się tego nie zrobi, on postawi na swoje.”

Antagonistę i jego uczennicę Shin zobaczyć możecie w zapowiedzi Ahsoki ze Star Wars Celebration.

Serial zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu. Nie wiemy jeszcze, kiedy po raz pierwszy na naszych ekranach pojawi się Baylan Skoll. Mamy jednak nadzieję, iż na debiut tak ciekawie zapowiadającej się postaci nie będziemy czekać długo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.