Seriale

„Ahsoka” – upadli Jedi Baylan i Shin na nowym zdjęciu!

Star Wars: Ahsoka to tytuł, który najwyraźniej w całości pochłonął redaktorów magazynu Empire. Wciąż docierają do nas bowiem nowe informacje oraz zdjęcia z najnowszego numeru. Zobaczyliśmy już tajemniczego Inkwizytora oraz ujęcia z bohaterkami nadchodzącego serialu. Teraz natomiast możemy przyjrzeć się dwójce nowych antagonistów.

Potwierdziły się przecieki i wiele przewidywań fanów. Oprócz Wielkiego Admirała Thrawna w wykonaniu Larsa Mikkelsena oraz Morgan Elsbeth, w najbliższej gwiezdnowojennej produkcji zobaczymy też nowych użytkowników mieczy świetlnych. Będą to Baylan Skoll – były rycerz Jedi, który przetrwał Rozkaz 66 i został najemnikiem – oraz jego uczennica Shin Hati. W ich rolach Ahsoka przedstawi nam odpowiednio Raya Stevensona oraz Ivannę Sakhno. Jak wiemy ze zwiastuna, nie są oni przedstawicielami jasnej strony Mocy, a ich miecze świetlne przybrały charakterystyczną pomarańczowo-czerwoną barwę.

Nowa fotografia Baylana i Shin pojawiła się jedynie w papierowej wersji Empire, ale na szczęście trafiła również na Reddita. Zobaczyć możecie ją poniżej.

Ray Stevenson i Ivanna Sakhno jako upadli Jedi Baylan Skoll i Shin Hita na zdjęciu z serialu Star Wars: Ahsoka

Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu. Serial będzie składać się z ośmiu odcinków, a za scenariusze wszystkich odpowiadał Dave Filoni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.