Seriale

„Ahsoka” – kiedy nowy zwiastun? Znamy datę!

Już tylko niecałe dwa miesiące dzielą nas od debiutu nowego serialu aktorskiego Star Wars na Disney+. W związku z tym nadciąga kolejna fala kampanii promocyjnej i Ahsoka doczekała się właśnie daty premiery następnej zapowiedzi.

Pierwszy zwiastun zaprezentowano na Star Wars Celebration w kwietniu. Wtedy także publiczność obecna na wydarzeniu mogła obejrzeć jego rozszerzoną wersję. Dopiero niedawno do sieci trafił natomiast również pierwszy spot ujawniający datę premiery serialu. Na kolejny materiał nie będziemy musieli czekać aż tak długo.

Ahsoka będzie bowiem jednym z tytułów promowanych przez Disneya w czasie tegorocznej edycji Essence Festival of Culture. Dzięki temu zwiastun ujrzy światło dzienne już w najbliższy weekend – przynajmniej z amerykańskiej perspektywy. Wytwórnia planuje bowiem zaprezentować na wydarzeniu niektóre ze swoich nadchodzących produkcji w sobotę i niedzielę (1 i 2 lipca). W przełożeniu na polską strefę czasową zapowiedzi spodziewać możemy się w niedzielę lub poniedziałek rano między godziną 2:00 a 6:00. Wątpliwe, by ktoś miał ochotę czatować całą noc, jednak w jeden z tych dni zwiastun na pewno okaże się miłym elementem poranka.

Ahsoka trafi na Disney+ już 23 sierpnia. Sezon składać będzie się z ośmiu udostępnianych co tydzień odcinków.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.