Seriale

„Ahsoka” z nowym zwiastunem. Wielki Admirał Thrawn ujawniony!

Już zaledwie nieco ponad miesiąc dzieli nas od debiutu nowego serialu aktorskiego Star Wars na Disney+. W Ahsoce zobaczymy między innymi, jak w live action prezentować będzie się Wielki Admirał Thrawn. Postać odgrywaną przez Larsa Mikkelsena zaprezentowano jednak już w najnowszym zwiastunie.

Dwuminutowa zapowiedź zdradza nieco więcej informacji na temat fabuły serialu czy motywacji bohaterów oraz antagonistów. Oprócz tego ujawniono ważny szczegół na temat premiery. 23 sierpnia na Disney+ trafią aż dwa epizody, a nie jedynie pierwszy odcinek. Co jednak najważniejsze dla fanów, w końcu w oficjalnym materiale ukazano nam Larsa Mikkelsena przetransformowanego w chissańskiego stratega. Jest to to samo ujęcie, które wyciekło już z pokazu na Star Wars Celebration – teraz jednak w końcu możemy zobaczyć je w pełnej rozdzielczości i w odpowiedniej perspektywie. Trzeba przyznać, iż Wielki Admirał Thrawn wywiera duże wrażenie. Już nie możemy się doczekać jego pełnej roli oraz przyszłych występów!

Zwiastun obejrzeć możecie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.